Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
CIASTA

Babka drożdżowa z rodzynkami

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Babka drożdżowa z rodzynkami, czyli mój pierwszy przepis wielkanocny na blogu! Wspaniała i aromatyczna, propozycja wręcz konieczna na wielkanocnym stole.


Jeśli poszukujecie sprawdzonego przepisu na wielkanocną babkę drożdżową – ten przepis jest stworzony właśnie dla Was! Idealnie wyrośnięta, idealnie pulchna i pięknie pachnąca świeżym drożdżowym ciastem. W składnikach przepisu znajdziecie rodzynki – są one tutaj wręcz kluczowym dodatkiem. Jeśli macie ochotę je nieco bardziej dosmaczyć, namoczcie je na kilka godzin przed przygotowaniem ciasta w wybranym alkoholu, np. rumie lub koniaku. Możecie dorzucić tutaj również inne bakalie czy nasiona z laski wanilii.  Oryginalny przepis na tą babkę jest autorstwa Pani Anny ze strony MniamMniam. Naturalnie nie byłbym sobą, gdybym nie pozwolił sobie na jego lekką modyfikację. Wypróbujcie ten przepis i zachwyćcie swoich bliskich pysznym ciastem w ten świąteczny czas. Jeszcze więcej moich przepisów na ciasta i desery znajdziecie TUTAJ.
Autor

Cześć, tutaj Piotr, twórca Pogotujmy.pl. Mam nadzieje, że spodobała Ci się wizyta na moim blogu i jeszcze do mnie wpadniesz po nowe, kulinarne inspiracje :)

1 Komentarz

Podziel się swoją opinią