O mnie

Cześć!


Na wstępie chciałbym bardzo podziękować Ci za wizytę na moim blogu!  Zapewne zajrzałeś tutaj, bo chciałbyś dowiedzieć się nieco więcej o tym, kto jest jego autorem? Poznajmy się!

Nazywam się Piotr Pałasz i mam 21 lat. Raczej nie zabrzmi to zbyt oryginalnie zważając na fakt, że jesteś aktualnie na blogu kulinarnym, ale naprawdę lubię gotować. Sprawia mi to wielką frajdę. Bloga założyłem w 2014 roku by swoją zajawką dzielić się z innymi. Szczerze, początkowo nie miałem zielonego pojęcia jak się za to zabrać, dlatego rożnie to wyglądało. Przez te kilka lat nie poddałem się jednak i nieustannie uczyłem się nowych rzeczy, by blog stawał się coraz lepszy. Teraz prowadzę go z dużo większą wiedzą i świadomością. Wiem też, że jest to rzecz, z której nie wyobrażam sobie zrezygnować. Chcę inspirować ludzi i pokazywać, że wystarczy szczypta inwencji by przygotować coś pysznego. Szkoda życia, żeby  ograniczać się tylko do schabowego z ziemniakami (chociaż i tak go uwielbiam :D).

Bardzo chciałbym, aby mój blog trafiał do wszystkich, dlatego staram się, aby potrawy na blogu były urozmaicone i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Staram się również wszystkie przepisy pisać prosto, zwięźle i precyzyjnie, by nawet osoby, które unikają pobytu w kuchni mogły z łatwością przyrządzić coś smakowitego. Nie ograniczam się także tylko do jednej kategorii czy jednej diety – u mnie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: ciasta, desery, obiady, dania mięsne, dania bezmięsne i mnóstwo innych. Na blogu jest już obecnie ponad 500 przepisów – jest w czym przebierać! :D

Mam nadzieje, że spodoba Ci się Pogotujmy.pl i zostaniesz ze mną na dłużej!

 

Close
Pogotujmy.pl - blog tworzony z ❤️ od 2014 roku.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Close