O mnie

 

Cześć! 


Na wstępie chciałbym bardzo podziękować Ci za wizytę na moim blogu!  Zapewne zajrzałeś tutaj, bo chciałbyś dowiedzieć się nieco więcej o tym, kto go prowadzi i kto jest jego autorem? Poznajmy się!

 

Mam na imię Piotr. Nie będę zbyt oryginalny, ale naprawdę uwielbiam gotować. Sprawia mi to wielką przyjemność. Gotując, niezwykle odprężam się i “wrzucam na luz”. Teoretycznie blog powstał na początku 2014 roku. Potrzebowałem jednak kilku miesięcy, by definitywnie utwierdzić się w przekonaniu, że jest to rzecz, którą chcę robić. Nieprzerwanie prowadzę go od lipca 2014 roku. Od tego czasu znaczną część mojego wolnego czasu poświęcam eksperymentowaniu w kuchni oraz dzieleniu się efektami tych eksperymentów z Wami. Obecnie znajdziesz tutaj ponad 300(!) przepisów, ale pamiętaj, ta liczba stale wzrasta! 
Prowadząc bloga, odkryłem w sobie również moją drugą pasję – fotografię. Jestem amatorem, ale przez cały czas nieustannie dążę do tego by moje zdjęcia były coraz lepsze, a potrawy wyglądały jak najbardziej apetycznie i zachęcały do wypróbwania.  
Bardzo chciałbym, aby mój blog trafiał do wszystkich, dlatego staram się, by potrawy na blogu były urozmaicone i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Staram się również wszystkie przepisy pisać prosto i zrozumiale, by nawet osoby, które unikają pobytu w kuchni mogły z łatwością przyrządzić coś pysznego. 

 


Mam nadzieje, że spodoba Ci się mój blog i zostaniesz ze mną dłużej!