Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

O mnie

Cześć!


Na wstępie chciałbym bardzo podziękować Ci za wizytę na moim blogu!  Zapewne zajrzałeś tutaj, bo chciałbyś dowiedzieć się nieco więcej o tym, kto jest jego autorem? Poznajmy się!

Mam na imię Piotr. Raczej nie zabrzmi to zbyt oryginalnie zważając na fakt, że jesteś aktualnie na blogu kulinarnym, ale naprawdę lubię gotować. Sprawia mi to wielką frajdę. Bloga założyłem w 2014 roku by swoją zajawką dzielić się z innymi. Szczerze, początkowo nie miałem zielonego pojęcia jak się za to zabrać, dlatego rożnie to wyglądało. Przez te kilka lat nie poddałem się jednak i nieustannie uczyłem się nowych rzeczy, by blog stawał się coraz lepszy. Teraz prowadzę go z dużo większą wiedzą i świadomością. Wiem też, że jest to rzecz, z której nie wyobrażam sobie zrezygnować. Chcę inspirować ludzi i pokazywać, że wystarczy szczypta inwencji by przygotować coś pysznego. Szkoda życia, żeby  ograniczać się tylko do schabowego z ziemniakami (chociaż i tak go uwielbiam :D).

Bardzo chciałbym, aby mój blog trafiał do wszystkich, dlatego staram się, aby potrawy na blogu były urozmaicone i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Staram się również wszystkie przepisy pisać prosto, zwięźle i precyzyjnie, by nawet osoby, które unikają pobytu w kuchni mogły z łatwością przyrządzić coś smakowitego. Nie ograniczam się także tylko do jednej kategorii czy jednej diety – u mnie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: ciasta, desery, obiady, dania mięsne, dania bezmięsne i mnóstwo innych. Na blogu jest już obecnie ponad 500 przepisów – jest w czym przebierać! :D

Mam nadzieje, że spodoba Ci się Pogotujmy.pl i zostaniesz ze mną na dłużej!