Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
NAPOJE

Czerwony zastrzyk energii

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Czerwony zastrzyk energii. Dzisiaj mam dla Was kolejną, pyszną i zdrową propozycję z serii “Pełna szklanka zdrowia”. Propozycję tym razem idealną dla osób, którym nieco brakuje energii i wigoru, ale również tych cierpiących na anemię, czy chcących zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Połączenie jabłek, marchewek, buraka z dodatkiem batata, pomarańczy i limonki świetnie smakuje, ale zawiera również wiele dobrego! Buraki zawierają w sobie węglowodany, dzięki którym nasz organizm w naturalny sposób pozyska “paliwo” dla naszego organizmu. Dodatkowo dostarczają sporą dawkę żelaza, które szczególnie często powinny uzupełniać osoby cierpiące na anemię, pomagają one również usprawnić nasz metabolizm. Więcej przepisów na zdrowe napoje znajdziecie klikając TUTAJ.
Autor

Cześć, tutaj Piotr, twórca Pogotujmy.pl. Mam nadzieje, że spodobała Ci się wizyta na moim blogu i jeszcze do mnie wpadniesz po nowe, kulinarne inspiracje :)

9 komentarzy

  1. Uwielbiam soki wyciskane. Ten smakowy miks bardzo mi pasuje. Korzystam wprawdzie z wyciskarki innej firmy, ale na smak soku nie ma to wpływu, a wyciskarkę warto mieć i już.

  2. Wyszedł super, chociaż nie miałam batatów. Zrobiłam go przy pomocy mojej wspaniałej wyciskarki Sana, z którą wypróbowujemy przeróżne kombinacje. Świetna sprawa:)

Podziel się swoją opinią