Najlepsze ciasto ucierane z borówkami

Najlepsze ciasto ucierane z borówkami

Jak przyrządzić najlepsze ciasto ucierane z borówkami? Wypróbujcie mój sprawdzony przepis na naprawdę szybkie w przygotowaniu, pyszne i wilgotne ciasto z wykorzystaniem borówek amerykańskich.


Sezon na borówki amerykańskie w pełni, dlatego warto go możliwie jak najlepiej wykorzystać. Od dzisiaj będę miał dla Was kilka nowych propozycji zawierających je w składzie. Dzisiaj zapraszam Was do wypróbowania doskonałego (nie, nie boję się tego stwierdzenia ;)) przepisu na ucierane ciasto z borówkami. Ciasto wychodzi idealnie słodkie, puszyste, niesuche i wypełnione owocami. Według mnie jeszcze lepiej smakuje kolejnego dnia, aniżeli tego samego w którym zostało upieczone. Koniecznie podajcie je ze szklanką zimnego mleka lub kubkiem kawy. Jeśli macie ochotę, zamiast posypywać gotowe ciasto po upieczeniu cukrem pudrem, możecie przygotować i zapiec je z maślaną kruszonką – świetnie się tutaj sprawdzi. Zapewniam, że przepis ten nie może nie przypaść Wam do gustu! Wypróbujcie go koniecznie i podzielcie się swoją opinią.

Zobacz mój przepis na najlepsze ciasto ucierane z borówkami:

 

[envira-gallery id=”4111″]

Zobacz również przepis w formie filmu:

Najlepsze ciasto ucierane z borówkami

Poznajcie mój przepis na fenomenalne ciasto ucierane z borówkami! :)http://www.cookuj.pl/przepis/najlepsze-ciasto-ucierane-borowkamiIdealnie słodkie, puszyste i wypełnione owocami po brzegi – musicie je wypróbować! :) (y)

Opublikowany przez Pogotujmy.pl Poniedziałek, 21 sierpnia 2017

CIASTA Ciasta ucierane Ciasta z owocami DESERY WSZYSTKIE PRZEPISY

6 komenatrzy

    1. Bardzo mi przykro, ale nie przyrządzałem tego ciasta z innym rodzajem mąki. Być może sprawdzi się tutaj mąka orkiszowa lub migdałowa, ale niestety nie mogę tego zapewnić :)

    1. Około 50 minut. Każdy piekarnik piecze jednak inaczej, dlatego czas ten może się nieco różnić :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.