Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ciasta czekoladowe

Czekoladowe babeczki z czerwoną porzeczką

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Czekoladowe babeczki z czerwoną porzeczką. Dzisiaj mam dla Was przepis na obłędne babeczki z kawałkami czekolady i czerwoną porzeczką. Ich przygotowanie zajmie Wam kilka minut, pieczenie zaledwie kilkanaście, a ten smak… Idealna, jednorazowa porcja przyjemności. Jeżeli najdzie Was ochota na czekoladę, wykorzystajcie koniecznie ten przepis. Nie potrzebujecie do niego nawet miksera. Więcej moich przepisów na porzeczki znajdziecie klikając TUTAJ..
Autor

Cześć, tutaj Piotr, twórca Pogotujmy.pl. Mam nadzieje, że spodobała Ci się wizyta na moim blogu i jeszcze do mnie wpadniesz po nowe, kulinarne inspiracje :)

22 komentarze

  1. Czekolada i owoce to połączenie, które zawsze świetnie smakuje :) babeczki bardzo apetyczne, chętnie porwałabym kilka :)

  2. Hej! wpadłam przez przypadek, ale zostaję z wyboru;) samo oglądanie zdjęć przyprawia o ślinotok, a babeczki z pewnością wylądują u mnie na stole w piątek! Nic, tylko lecę po porzeczki na ogródek! Pozdrawiam:)

  3. Właśnie wyciągnęłam z piekarnika i nie mogłam się powstrzymać… nie wiem, jak to możliwe, że smakują jeszcze lepiej niż wyglądają;) dzięki! ostatnimi czasy królowały tylko z czekoladą w środku, ale z porzeczkami są jeszcze lepsze;)

Podziel się swoją opinią