Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
CIASTA

Czekoladowe babeczki z twarogiem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Te czekoladowe babeczki z twarogiem to wręcz pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów muffinek w ciekawej formie. Idealnie słodkie, idealnie czekoladowe i idealnie nadziane bardzo prostym farszem na bazie twarogu, który łączy się z całością fantastycznie.


Być może nie jest to połączenie nazbyt odkrywcze i inspirujące, jednak osobiście uwielbiam do tych muffinek bardzo często powracać. Ich smak jest naprawdę rewelacyjny a przygotowanie wręcz banalne. Zapewniam, że przygotujecie je w mniej niż 20 minut!

Bardzo dobrym urozmaiceniem tego przepisu jest zastąpienie części użytego kakao czekoladą deserową. Dodanie połowy tabliczki sprawi, że zyskają jeszcze ciekawszy smak :)

Autor

Cześć, tutaj Piotr, twórca Pogotujmy.pl. Mam nadzieje, że spodobała Ci się wizyta na moim blogu i jeszcze do mnie wpadniesz po nowe, kulinarne inspiracje :)

4 komentarze

  1. wyglądają przepysznie! u co weekend razem z mamą pieczemy babeczki albo placka, tak do kawy:) a przy okazji dobrz się przy tym bawimy. kocham babeczki pod każdą postacią, ale z twarogiem jeszcze nie próbowałam:)

Podziel się swoją opinią