Granola z suszonymi owocami i orzechami pomoże Wam w pełni rozpocząć dzień. Idealnie chrupiąca, pyszna i pożywna.

Aktualnie na rynku zakupić możecie wiele rodzajów granoli różnych marek. Zdecydowanie jednak nic nie może się równać tej domowej, wykonywanej w pełni samodzielnie, z pełnym ziarnem, dużą ilością suszonych owoców, zdrowym olejem kokosowym i słodzonej naturalnym miodem a nie sztucznym zamiennikiem.

Taką domową granolę przygotowujecie raz na jakiś czas, a cieszycie się zajadając ją przynajmniej przez kilka dni. Świetnym pomysłem jest przygotowanie granoli w weekend, co pozwoli Wam zajadać się nią przez cały tydzień.

Granolę spożywa się najczęściej na śniadanie, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by zjeść ją także o każdej innej porze, szczególnie że podać ja możecie na wiele sposobów. Najpopularniejszymi są mleko, jogurt naturalny czy jogurt owocowy. Ja osobiście bardzo lubię wzbogacić takie śniadanie również o świeże owoce, np. banany.

Smacznego! :)

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania związane z przepisem, śmiało zadaj je w komentarzu poniżej! Postaram się rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości możliwie jak najszybciej :)

A jeśli już wypróbowałeś ten przepis, będzie mi bardzo miło gdy napiszesz czy przypadł Ci do gustu i zamieścisz swoje zdjęcie :)


Dodaj do ulubionych