Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
KOLACJA

Domowa granola z suszonymi owocami i orzechami

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Granola z suszonymi owocami i orzechami pomoże Wam w pełni rozpocząć dzień. Idealnie chrupiąca, pyszna i pożywna.

Aktualnie na rynku zakupić możecie wiele rodzajów granoli różnych marek. Zdecydowanie jednak nic nie może się równać tej domowej, wykonywanej w pełni samodzielnie, z pełnym ziarnem, dużą ilością suszonych owoców, zdrowym olejem kokosowym i słodzonej naturalnym miodem a nie sztucznym zamiennikiem.

Taką domową granolę przygotowujecie raz na jakiś czas, a cieszycie się zajadając ją przynajmniej przez kilka dni. Świetnym pomysłem jest przygotowanie granoli w weekend, co pozwoli Wam zajadać się nią przez cały tydzień.

Granolę spożywa się najczęściej na śniadanie, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by zjeść ją także o każdej innej porze, szczególnie że podać ja możecie na wiele sposobów. Najpopularniejszymi są mleko, jogurt naturalny czy jogurt owocowy. Ja osobiście bardzo lubię wzbogacić takie śniadanie również o świeże owoce, np. banany.

Autor

Cześć, tutaj Piotr, twórca Pogotujmy.pl. Mam nadzieje, że spodobała Ci się wizyta na moim blogu i jeszcze do mnie wpadniesz po nowe, kulinarne inspiracje :)

Podziel się swoją opinią