Egzotyczny pomarańcz - sok z mango, mandarynką i marchewką

Egzotyczny pomarańcz – sok z mango, mandarynką i marchewką

Egoztyczny pomarańcz to już drugi przepis z serii „Pełna szklanka zdrowia” i druga moja propozycja na pyszny, świeżo wyciskany sok o prostym, ale bardzo ciekawym i pomocym jednocześnie składzie.


Mango, mandarynka, jabłko, gruszka i marchew. Pięć składników, które wspólnie doskonale smakują i potrafią przynieść naprawdę wspaniałe korzyści dla zdrowia, ale także urody. Zawarty w marchewce karoten odpowiada za poprawienie kolorytu naszej skóry, przez co wygląda ona na zdrowszą i bardziej promienną. Sok z marchwi korzystnie wpływa również na odżywienie skóry i zapobiega jej wysuszaniu. Jabłka, dzięki zawartemu w sobie błonnikowi doskonale wpływają na usprawnienie procesu trawienia, a zawarta w nich pektyna i polifenole przyczynią się także do obniżenia poziomu „złego cholesterolu”. Gruszki charakteryzują się dużą ilością boru, który pozytywnie wpływa na ochronę naszych kości, ale także fruktozy i glukozy, które sprawi, że otrzymamy niemal natychmiastowy zastrzyk energii. Regularne spożywanie więc takiej mieszanki owoców, w naturalny sposób usprawnia wiele zdrowotnych aspektów naszego życia! :)

#Egzotyczny pomarańcz, czyli sok z mango, mandarynką i marchewką

Uwaga, uwaga! Przed Wami Egzotyczny pomarańcz, czyli już drugi z serii przepis na sok, który m.in. pomoże poprawić kondycję Waszej skóry, czy wspomóc trawienie 🍊🍐 A, no i genialnie smakuje! :)Pełny przepis: https://www.pogotujmy.pl/przepis/egzotyczny-pomarancz-sok-mango-mandarynka-marchewka

Opublikowany przez Pogotujmy.pl Wtorek, 27 lutego 2018

DSC_9693-2 DSC_9707-3 DSC_9622-2 DSC_9633-2

hurom-promo

hurom-promo-soki

Wpis zawiera lokowanie produktu. 

NA ZIMNO NAPOJE PEŁNA SZKLANKA ZDROWIA SOKI WSZYSTKIE PRZEPISY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.