Energiczna zieleń - sok ze szpinaku, selera i winogron

Energiczna zieleń – sok ze szpinaku, selera i winogron

Energiczna zieleń, czyli fantastyczne połączenie owoców i warzyw, które oprócz faktu, że świetnie smakuje, napełni Was ogromną dawką pozytywnej energii!


Moim Drodzy, miło mi poinformować, że przy współpracy z Hurom Polska, reaktywujemy ubiegłoroczną serię „Pełna szklanka zdrowia”, mającą na celu zaszczepienie wśród coraz większej ilości osób idei slow life, czyli jak sama nazwa wskazuje, życia bez zbędnego pośpiechu z wykorzystaniem tego, co najlepsze z natury. A przecież nic nie wpisuje się w tę ideę bardziej, niż stawianie na własne zdrowie, przez dostarczanie do swojego organizmu maksymalnych ilości pozytywnie wpływających na nasze samopoczucie witamin i minerałów.

Dzisiaj mam dla Was pyszne połączenie składników, które da Wam energicznego kopa do działania i sprawi, że najzwyczajniej będzie Wam się chciało bardziej :) Ponadto zawarte w wykorzystanych składnikach substancje pomogą Wam między innymi w ochronie Waszych kości, dzięki zawartej w jabłkach floridynie, borze i witaminie K, ale także w walce z przygnębieniem, depresją, czy niedokrwistością, dzięki wykorzystaniu bogatej w potas cytryny, czy zawierającego bardzo duże ilości magnezu i żelaza szpinaku.

Postawmy na to, co naturalne!
Na zdrowie! :)

#1 Energiczna zieleń, czyli sok ze szpinaku, selera naciowego i winogron

Niezwykle miło mi poinformować, że na blogu wraca ubiegłoroczna, pełna zdrowia seria prowadzona razem z Hurom, która ma na celu inspirowanie Was tym, co naturalne! 😎👍💪Dzisiaj mam dla Was pierwszy przepis z serii, na energiczną zieleń, czyli sok, który da Wam pozytywnego kopa do działania, ale nie tylko! 🍐🍏🥝Zajrzyjcie na bloga po pełny przepis i więcej informacji:https://www.pogotujmy.pl/przepis/energiczna-zielen 👈

Opublikowany przez Pogotujmy.pl Poniedziałek, 19 lutego 2018

Energiczna zieleń - sok ze szpinaku, selera i winogron Energiczna zieleń - sok ze szpinaku, selera i winogronEnergiczna zieleń - sok ze szpinaku, selera i winogron Energiczna zieleń - sok ze szpinaku, selera i winogron Energiczna zieleń - sok ze szpinaku, selera i winogron Energiczna zieleń - sok ze szpinaku, selera i winogron

hurom-promo

hurom-promo-soki

Wpis zawiera lokowanie produktu. 

PEŁNA SZKLANKA ZDROWIA SOKI WSZYSTKIE PRZEPISY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.