Energiczna zieleń – sok ze szpinaku, selera i winogron

Energiczna zieleń, czyli fantastyczne połączenie owoców i warzyw, które oprócz faktu, że świetnie smakuje, napełni Was ogromną dawką pozytywnej energii!


Moim Drodzy, miło mi poinformować, że przy współpracy z Hurom Polska, reaktywujemy ubiegłoroczną serię „Pełna szklanka zdrowia”, mającą na celu zaszczepienie wśród coraz większej ilości osób idei slow life, czyli jak sama nazwa wskazuje, życia bez zbędnego pośpiechu z wykorzystaniem tego, co najlepsze z natury. A przecież nic nie wpisuje się w tę ideę bardziej, niż stawianie na własne zdrowie, przez dostarczanie do swojego organizmu maksymalnych ilości pozytywnie wpływających na nasze samopoczucie witamin i minerałów.

Dzisiaj mam dla Was pyszne połączenie składników, które da Wam energicznego kopa do działania i sprawi, że najzwyczajniej będzie Wam się chciało bardziej :) Ponadto zawarte w wykorzystanych składnikach substancje pomogą Wam między innymi w ochronie Waszych kości, dzięki zawartej w jabłkach floridynie, borze i witaminie K, ale także w walce z przygnębieniem, depresją, czy niedokrwistością, dzięki wykorzystaniu bogatej w potas cytryny, czy zawierającego bardzo duże ilości magnezu i żelaza szpinaku.

Postawmy na to, co naturalne!
Na zdrowie! :)

Energiczna zieleń - sok ze szpinaku, selera i winogron

Fantastyczne połączenie owoców i warzyw, które oprócz faktu, że świetnie smakuje, napełni Was ogromną dawką pozytywnej energii!
Prep Time 5 mins
Total Time 5 mins

Składniki:

  • łodygi seler naciowy 3-4
  • średnie pomarańcza 3
  • sztuki kiwi 1-2
  • solidna garść winogrona
  • sztuki gruszki 1-2
  • duże garści szpinak 2

Instructions

  • Seler naciowy kroimy na mniejsze kawałki. Kiwi obieramy i kroimy w plasterki. Pomarańcze obieramy i dzielimy na mniejsze cząstki. Gruszki przekrawamy na ćwiartki lub ósemki i pozbawiamy gniazd nasiennych. Winogrona obrywamy z kiści.
  • W wyciskarce z drobnym sitkiem i manetką ustawioną w pozycji zamkniętej umieszczamy kolejno: seler naciowy, kiwi, pomarańcze, gruszki, winogrona i szpinak. Uruchamiamy urządzenie i wyciskamy sok.
  • Aby owoce i warzywa stały się bardziej soczyste, umieść je w lodówce na kilka godzin przed planowanym wyciskaniem soku :)

https://www.facebook.com/pogotujmypl/videos/1564835883635116/

Energiczna zieleń - sok ze szpinaku, selera i winogron Energiczna zieleń - sok ze szpinaku, selera i winogronEnergiczna zieleń - sok ze szpinaku, selera i winogron Energiczna zieleń - sok ze szpinaku, selera i winogron Energiczna zieleń - sok ze szpinaku, selera i winogron Energiczna zieleń - sok ze szpinaku, selera i winogron

hurom-promo

hurom-promo-soki

Wpis zawiera lokowanie produktu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Oceń przepis:
Close
Pogotujmy.pl - blog tworzony z ❤️ od 2014 roku.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Close