KOLACJA

Makaron z kurczakiem w sosie pomidorowym

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Lubisz proste, szybkie i pyszne dania? Jeśli tak to ten makaron z kurczakiem w sosie pomidorowym jest propozycją, której po prostu nie możesz nie wypróbować!


Makaron z kurczakiem w sosie pomidorowym z pozoru może wydawać się daniem nieco skomplikowanym i wymagającym dłuższego przygotowania. Tak naprawdę jest jednak zupełnie inaczej! Danie to jest jednym z tych, do których uwielbiam powracać, kiedy mam ochotę na coś pysznego, ale niekoniecznie mam ochotę na dłuższe stanie nad garami. Danie to jest też bardzo uniwersalne, gdyż do jego przyrządzenia możecie wykorzystać również niemal każdy inny rodzaj mięsa, jak np. indyk lub wieprzowina, a także dowolny rodzaj makaronu. Według mnie jednak najlepiej sprawdzi się tutaj coś pokroju penne, rigatoni czy bavette, które doskonale obtoczą się w powstałym, pysznym sosie.

Jeśli wypróbowałeś ten przepis, podziel się proszę swoją opinią poniżej i udostępnij link swoim znajomym. Będzie mi bardzo miło! :)
Autor

Cześć, tutaj Piotr, twórca Pogotujmy.pl. Mam nadzieje, że spodobała Ci się wizyta na moim blogu i jeszcze do mnie wpadniesz po nowe, kulinarne inspiracje :)

1 Komentarz

Podziel się swoją opinią