Nektarynkowa multiwitamina

Nektarynkowa multiwitamina – sok z nektarynek, pomarańczy i bananów

Nektarynkowa multiwitamina – sok z nektarynek, pomarańczy i bananów Doskonałe połączenie smaków, które przypadnie do gustu każdemu, także dzieciom! Pycha!


Zaledwie pięć prostych składników, które wspólnie tworzą doskonale smakujący, i co najważniejsze, bogaty w bardzo duże ilości witamin i minerałów, sok, który w kwestii naszej zdrowotności naprawdę potrafi zdziałać wiele! Jabłka, dzięki zawartej w nich pektynie, są doskonałym naturalnym lekarstwem na pracę i prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego. Kwas pomarańczowy zaś pomaga stymulować soki trawienne, co bezpośrednio przekłada się na łagodzenie występowania zaparć. Jabłka mają także zbawienny wpływ na znaczne obniżenie poziomu złego cholesterolu. Wysokiej jakości witamina C i inne składniki odżywcze w soku z marchwi  pozytywnie wpływają na stan skóry. Odżywiają skórę suchą, łuszczycą się czy posiadającą inne niedoskonałości. Marchew wykazuje także właściwości oczyszczające, które są skuteczne w odtruwaniu wątroby. Banany, plasujące się w czołówce owoców zawierających możliwie największe ilości potasu, są doskonałym składnikiem diety dla osób chorujących na nadciśnienie. Warto wspomnieć także, że banany zawierają w sobie witaminy A, C, E, K oraz te z grupy B. Podobnie zresztą jak nektarynki, które m.in. przyczyniają się do poprawy stanu włosów, skóry i paznokci, a także stanowią duży zastrzyk energii, wspomagają radzenie sobie ze stresem czy dzięki zawartym substancjom pomagają w zapobieganiu chorób układu sercowo-naczyniowego.

Szklanka takiego soku więc to nie tylko niezwykła przyjemność z jego picia, ale także mnóstwo pozytywnych aspektów wpływających bezpośrednio na nas.

#5 Nektarynkowa multiwitamina – sok z nektarynek, pomarańczy i bananów

Nektarynkowa multiwitamina – sok z nektarynek, pomarańczy i bananów. Pomarańczowa pychota! Pełny przepis: https://www.pogotujmy.pl/przepis/nektarynkowa-multiwitamina-sok-z-nektarynek-pomaranczy-i-bananow

Opublikowany przez Pogotujmy.pl Wtorek, 3 kwietnia 2018

DSC_2645-2

hurom-promo

hurom-promo-soki

Wpis zawiera lokowanie produktu. 

NAPOJE PEŁNA SZKLANKA ZDROWIA SOKI WSZYSTKIE PRZEPISY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.