Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
DESERY

Proste ciastka francuskie z borówkami

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Proste ciastka francuskie z borówkami to niezwykle łatwy w przygotowaniu i pyszny deser, który przygotujecie z zaledwie kilku składników. Znikają błyskawicznie! :)


Ten tydzień na blogu zdecydowanie upływa pod znakiem prostoty. W przeprowadzonej już jakiś czas temu na blogu ankiecie wyraziliście jednak swoje zainteresowanie również właśnie taką tematyką przepisów, dlatego dzielę się z Wami także tymi najprostszymi przepisami :) Dzisiaj mam dla Was pomysł na wykorzystanie ciasta francuskiego i borówek (lub dżemu borówkowego, który pojawił się na blogu w poniedziałek). Do ich przygotowania potrzebujecie zaledwie czterech składników, a całość jesteście w stanie przyrządzić w mniej niż 20 minut :) W przepisie tym możecie wykorzystać gotowe ciasto francuskie lub to przygotowane w domu (na które przepis pojawi się niebawem). Możecie wykorzystać tutaj również dowolne inne (w tym mrożone) owoce. Zdradzę Wam, że ciastka te wychodzą tak dobre, że od razu polecam przygotować je przynajmniej z podwójnej porcji :)

Autor

Cześć, tutaj Piotr, twórca Pogotujmy.pl. Mam nadzieje, że spodobała Ci się wizyta na moim blogu i jeszcze do mnie wpadniesz po nowe, kulinarne inspiracje :)

1 Komentarz

Podziel się swoją opinią