Sok z jabłek, truskawek, winogron i owoców leśnych

Sok z jabłek, truskawek, winogron i owoców leśnych

Sok z jabłek, truskawek, winogron i owoców leśnych, czyli fantastyczne i niezwykle kojarzące się z latem połączenie smaków. Rewelacyjny sok, który uzależnia!


Jabłka stanowiące podstawę tego soku są doskonałym naturalnym sposobem na walkę ze zbyt wysokim poziomem złego cholesterolu. Wszystko dzięki zawartej w nich pektynie. Badania wykazują, że jedzenie 2 jabłek dziennie może przyczynić się do obniżenia poziomu złego cholesterolu nawet o 16%. Pektyna zawarta w jabłkach skutecznie wspomaga także układ trawienny i jest jednym z najważniejszych owoców, które tak dobrze usprawniają jego pracę. Drugim niemniej ważnym składnikiem tego soku, który jeszcze bardziej pozytywnie potrafi wpływać na nasze zdrowie są truskawki. Doskonale regulują one ciśnienie krwi, a dzięki dużej zawartości potasu przyczyniają się do oczyszczania organizmu z toksyn. Poza tym truskawki wykazują także działanie antybakteryjne oraz wpływają pozytywnie na nasz mózg, poprawiając jego zdolność do zapamiętywania czy przetwarzania informacji. Jeżyny bogate w witaminy A i E sprawią, że dłużej cieszyć będziemy się młodym, pięknym wyglądem ze względu na fakt, że witamina E jest silnym przeciwutleniaczem. Jak widzisz, szklanka tego pysznego soku to naturalne panaceum na wiele dolegliwości. Warto więc pić go regularnie :)

Sok z jabłek, truskawek, winogron i owoców leśnych

Sok z jabłek, truskawek, winogron i owoców leśnych, czyli rewelacyjne i niezwykle kojarzące się z latem połączenie :)A, i ten obłędny smak… musiscie go spróbować! 😋Przepis: https://www.pogotujmy.pl/przepis/sok-z-jablek-truskawek-winogron-i-owocow-lesnych

Opublikowany przez Pogotujmy.pl Poniedziałek, 7 maja 2018

DSC_4234-2

Sok z jabłek, truskawek, winogron i owoców leśnych DSC_4223-3

hurom-promo

hurom-promo-soki

Wpis zawiera lokowanie produktu. 

NA ZIMNO NAPOJE PEŁNA SZKLANKA ZDROWIA WSZYSTKIE PRZEPISY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.