Sok z jabłkami, czerwonymi winogronami i burakiem

Sok z jabłkami, czerwonymi winogronami i burakiem

Sok z jabłkami, czerwonymi winogronami i burakiem – prawdziwa szklanka pełna zdrowia, po którą powinniśmy sięgać jak najczęściej.


Buraki to często niedoceniane warzywa, które kryją w sobie niesamowite pokłady pozytywnych dla zdrowia właściwości. W Polsce są one niezwykle tanie, a korzyści jakie płyną z ich regularnego spożywania potrafią bardzo zaskoczyć! Są one doskonałym źródłem żelaza, ale także magnezu, potasu czy fosforu. Zawierają w sobie także spore ilości witamin z grupy C, A czy K. Buraki wręcz bezsprzecznie są zalecane wszystkim, którzy posiadają problemy z morfologią. Wszystko za sprawą faktu, że posiadają one spore ilości substancji krwiotwórczych. Są one także, dzięki zawartości dużej ilości betaniny (czyli naturalnego przeciwutleniacza), jednym z ważniejszych naturalnych składników profilaktyki przeciwnowotworowej. Buraki są jednak także bardzo pomocne w kwestiach związanych z prawidłową pracą układu trawiennego, którego pracę, dzięki zawartej w sobie celulozie,  doskonale wspierają. Nie można także nie wspomnieć o cennych właściwościach buraków, które pomagają w oczyszczaniu naszej wątroby. Oczyszczanie wątroby zaś niesie za sobą kolejne wymierne korzyści, tym razem na tle naszej urody, gdyż wątroba pomaga przecież w metabolizmie tłuszczu, co przełożyć może się na zmniejszenie wagi. Takie niepozorne warzywo więc tworzy w zakresie naszego zdrowia prawdziwy ciąg przyczynowo skutkowy. A dodatkowe wzbogacenie go jeszcze o inne owoce lub warzywa, takie jak jabłka, winogrona czy gruszki oprócz faktu, że uzależni nas smakowo, zdziała dla nas naprawdę wiele!

Sok z jabłkami, czerwonymi winogronami i burakiem

Rewelacyjny sok z jabłkami, czerwonymi winogronami i burakiem poleca się dziś 😋🍎🍇🍐Pełny przepis: https://www.pogotujmy.pl/przepis/sok-z-jablkami-czerwonymi-winogronami-i-burakiem

Opublikowany przez Pogotujmy.pl Wtorek, 15 maja 2018

DSC_4485-4

hurom-promo

hurom-promo-soki

Wpis zawiera lokowanie produktu. 

NA ZIMNO NAPOJE PEŁNA SZKLANKA ZDROWIA SOKI WSZYSTKIE PRZEPISY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.