Szybkie bułeczki razowe ze słonecznikiem

Szybkie bułeczki razowe ze słonecznikiem

Przedstawiam Wam dzisiaj propozycje doskonałą dla wszystkich fanów domowego pieczywa. Kolejny już przepis z serii „domowa piekarnia”, tym razem na przepyszne bułeczki razowe ze słonecznikiem, którą znikną w mgnieniu oka! ;)


Przepis ten (wraz ze zdjęciami) jest zdecydowanie jednym z najdłużej oczekujących na publikację w historii bloga! Mimo, że bułeczki te robiłem już wielokrotnie to za każdym razem albo zapominałem, albo nie miałem możliwości zrobienia nowych zdjęć, a to które już kiedyś przygotowałem gdzieś zupełnie przepadło. Na szczęście ostatnio udało mi się odnaleźć je w odmętach starych zdjęć, dlatego postanowiłem podzielić się z Wami tym przepisem natychmiast :)  Myślę, że mimo faktu, że zdjęcie to ma już trochę czasu, to wciąż przedstawia bułeczki na tyle apetycznie byście mieli ochotę je wypróbować :) Wspaniałe na śniadanie lub kolację!

DOMOWA PIEKARNIA KOLACJA PIECZYWO WSZYSTKIE PRZEPISY

6 komenatrzy

    1. Przepis jest super. Łatwe i szybkie w wykonaniu. Jedynie muszę zmienić drożdże suszone na świerże. Wydaje mi się, że wtedy ciasto lepiej wyrasta 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.